PO(MIŠKIS). Skulptūros ir tapybos paroda

Šeštadienį, 2023-05-13 Vinco Grybo memorialinis muziejus jungiasi prie visoje Europoje švenčiamos „Europos muziejų nakties 2023″” (https://nuitdesmusees.culture.gouv.fr/)

15.00 val. muziejaus skulptūrų salėje bus atidaryta jungtinė dviejų Lietuvos dailininkų – skulptoriaus Arvydo Ališankos ir tapytojo Broniaus Gražio paroda „PO(MIŠKIS)”.
Parodoje išvysite tapybos ir skulptūros kūrinius, kurie turi skirtingas raiškas, savitas estetines ir energetines auras, tačiau muziejaus erdvėje jie puikiai susikalbės tarpusavyje ir vyks magiškas pokalbis su čia nuolat esančiais skulptoriaus Vinco Grybo kūriniais.

16.00 val. kviesime į dokumentų salę plačiau pažinti dailininkų kūrybą, pabendrauti su parodos autoriais. Lankytojai turės galimybę išvysti kūrinius, kurie „išvyksta” reprezentuoti Lietuvos dailę pačiuose įvairiausiuose pasaulio kraštuose – Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Prancūzijoje, Slovėnijoje, Italijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Suomijoje, Olandijoje, Čekijoje, Didžiojoje Britanijoje, Ukrainoje, Japonijoje, JAV, Kinijoje, Taivanyje, Portugalijoje, Pietų Korėjoje…

Maloniai laukiame lankytojų! Muziejų apžiūrėti galėsite iki pat 19.00 val. NEMOKAMAI!

Vinco Grybo memorialinis muziejus

Darbo laikas
II-V: 9.00–18.00 val.
VI: 9.00–17.00 val. (ir prieš valstybines šventes)