Lauko paroda ,,Sveikas, pavasari!”

Vilnonė kompozicija ,,Sveikas, pavasari!”

Vinco Grybo memorialinio muziejaus kieme jau stovi nauja vilnonė kompozicija, kurią bus galima bet kuriuo paros metu nemokamai apžiūrėti iki vasaros pabaigos! 

Muziejaus dailės studija Juozo Videikos išdrožtą namelį pavertė didžiuliu inkilu, kuriame apsigyveno įvairiausi paukščiai ir keletas žvėrelių. Čia Jūs pamatysite gaidį, vištą ir viščiuką, būry zylių ir sniegenų, kėkštą, bukutį, tulžį ir nykštuką, porelę kielių, kregždžių, žvirblių ir svirbelių, o taip pat ir žvirblinę pelėdą, dagilį, žąsiuką, genį ir liepsnelę. Lizdą susuko volungių porelė, iš tamsios kertės išlindo šikšnosparnis šikšniukas nykštukas, iš parko atskrido žalsvoji meleta, net porelė zuikių atšokavo – tikras parko gyvūnijos sąskrydis!

Projekte dalyvavo ir šį grožį sukūrė dailės studijos dalyvės:  Onutė Siaurusaitienė, Vilmanta Šulskienė, Daiva Mockienė, Vilija Dovidaitienė, Irmina Masiokaitė Ambrozevičienė, Daina Tolpežnikienė, Alma Budrytė Busch, Ramutė Bakanienė, Romarika Pikelienė, Jurgita Davidavičienė, Odeta Kniečiūnienė, Gabija Viduolytė, Živilė Tolpežnikaitė, Eglė Blažiūnaitė, Rasa Grybaitė.

Vinco Grybo memorialinis muziejus

Darbo laikas
II-V: 9.00–18.00 val.
VI: 9.00–17.00 val. (ir prieš valstybines šventes)

Vydūno g. 31, LT-01143, Jurbarkas
Įstaigos kodas 158752243

(8 447)  54 786

info@vgrybomuziejus.lt


@Vinco Grybo memorialinis muziejus 2024